Pátek:    večeře           18,00  –  21,00

Sobota:  snídaně          06,30  – 08,15

Neděle:   snídaně          06,30  – 08,15

Ubytování:

Tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice.

Hotel Kristl, Štrossova 239 530 03 Pardubice

Ceny:

Každé družstvo obdrží cenu (dle umístění), diplom, z každého družstva bude vyhlášen nejlepší střelec a nejužitečnější hráč (ka) družstva.

Místo konání:

Hala a tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul., Pardubice. Spojení z nádraží ČD a ČSAD autobusem MHD č.8, trolejbusem č.13, do zastávky „Na Drážce“.

Hala BK Pardubice, ul V Ráji, Pardubice.

Tělocvična SG Pardubice, Dašická 268, Pardubice

Tělocvična ZŠ Dubina, Erno Košťála 870, Pardubice

Hrací systém – nejmladší minižactvo:

Hraje se podle platných pravidel minibasketbalu. Hrací doba 4x8 min. čistého času. Přestávka mezi 1., 2. a 3.,4 čtvrtinou jsou 2 min., v poločasu mezi 2.,3. čtvrtinou je 5 min. Při nerozhodném stavu na konci 4. čtvrtiny, dochází k prodloužení. Doba každého prodloužení jsou 2 minuty čistého času. Jednotlivá prodloužení jsou součástí 4. čtvrtiny, takže tresty za osobní chyby se stále přičítají. V každém prodloužení má každé družstvo nárok na jeden oddechový čas. Střídání se uplatňuje tak, že každý (á) hráč (ka) může nastoupit pouze ve dvou čtvrtinách utkání.

Hraje se s míči vel. č.5. Hrací míče zapůjčí pořadatel. Na rozcvičení si každé družstvo zajistí (přiveze) vlastní míče.

Počet družstev 15. Družstva jsou rozdělena do 3 skupin – skupiny A, B, C. V základních skupinách odehraje každý s každým.